Schwarzenberg porazil Zemana, píší noviny

Na mimořádně pozitivní atmosféře koncertu Karel na Hrad, kterou někteří pamětníci přirovnávali k magickým dnům Sametové revoluce, máte Vy, podporovatelé, svůj obrovský podíl. Na Náměstí Jiřího Poděbrad Vás bylo 10 000, dalších zhruba 50 000 sledovalo online stream z akce. Tato čísla dokladují, že podpora Karlu Schwarzenbergovi roste a má reálnou šanci dostat se do druhého kola.  Každá zmínka o atmosféře, která na koncertu panovala, například sdílením fotografií, videí na sociálních sítích, mohou přispět k celkovému úspěchu v blížící se volbě. Videoukázky z koncertu budou dnes odpoledne k dispozici na oficiálním kanálu: youtube.com/volimkarla.

Středeční koncert Karel na Hrad nabídl unikátní spojení umělců, kteří by se jinak na jednom podiu potkali jen velmi těžko. Potkali se proto, že přišli podpořit prezidentskou kandidaturu Karla Schwarzenberga. Nejen na podiu, ale i v publiku, bylo evidentní, že Karel Schwarzenberg může být prezidentem, který spojuje nejen napříč hudebními žánry, ale i napříč různými názorovými skupinami v naší společnosti.

Schwarzenberg porazil Zemana, hlásá titulek deníku Aha! Pojďme se všichni společně postarat o to, aby se podobné titulky objevily po druhém kole prezidentské volby ve všech médiích. Děkujeme Vám za podporu!