Nedělní noc s Karlem:
klubová noc za slušného prezidenta

Podpora, kterou umělci a známé osobnosti napříč republikou veřejně vyslovují Karlu Schwarzenbergovi po jeho nečekaně razantním postupu do druhého kola historicky prvních prezidentských voleb, nabírá na intenzitě. Za slušného prezidenta se v neděli 20. ledna koncertovalo v desítkách klubů po celé zemi. Nedělní noc s Karlem se odehrála v Praze například v Akropoli, Rock Café, Lucerna Music Baru, PopoCafePetlu na Újezdě, KC Kaštan, v Brně v Metro Music Baru a Flédě, v jabloneckém klubu Na Rampě, v Plzni v Zach´s Pubu, v Pardubicích v Ponorce, v Litomyšli v Music Clubu Kotelna nebo v karlovarském Lidovém domě. Zůčastnili se jí kapely Čechomor, Tatabojs, Zrní, Jablkoň, Hudba Praha, Sunflower Caravan, The Tap Tap a také Xindl X, Václav Koubek či Sylvie Krobová a mnoho dalších.

Beroun

SÁL ČESKÉ POJIŠŤOVNY

Wagnerovo náměstí 1541, Beroun

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Irena Houkalová (zpěv, sopran)
+ Hedvika Mousa Bacha (harfa)

Borovany

Brno

FLÉDA

Štefánikova 24, Brno

The Rest
Poletíme?
Živé Kvety (SK)

METRO MUSIC BAR

Poštovská 6, Alfa-Pasáž, Brno

Listolet
Gulo čar
Progres

Bruntál

GRAND PUB BRUNTÁL

Alšova 11 Bruntál 79201

Sešli se - Přemysl Večerek (Opava)
Jiří Skalík (Pardubice)

Černošice

KLUB KINO

Fügnerova 263, 252 28 Černošice

Už jsme doma
Zuby nehty

Český Krumlov

Chomutov

KLUB KULISÁRNA

Boženy Němcové 552/32, Chomutov

 

Laura a její tygři

Cumbal

Whispering of Soul

Hradec Králové

U CIKÁNA

Hlavní 325/29, Nový Hradec Králové, 500 08

Kmotra
Tereza Kradla
Banjo Band Ivana Mládka
Vyhoukaná Sowa

Jablonec na Nisou

KLUB NA RAMPĚ

Jiráskova 9, Jablonec nad Nisou

Xindl X, Ondřej Ruml & BeatBurgerBand

Jihlava

Karlovy Vary

LIDOVÝ DŮM

Školní 358/7, 360 01 Karlovy Vary

Švihadlo
Sto Zvířat

Kolín

MSD KOLÍN

Zámecká 109, 280 02 Kolín 1

Komorous, Buzerant
Alo Trio
v kapelách hrají a večer moderují herci Divadla Na zábradlí - Petr Čtvrtníček, Natálie Řehořová,
Leoš Noha, dále také Martina Menšíková a Lukáš Pavlásek z pořadu Na stojáka

Kroměříž

MUSIC CLUB SLADY

Na Sladovnách 1576, Kroměříž

Hlavní stage - DJs:
Paul Hubiss
Ian Kita
Luis Lamborghini
Luxus
Hory_doly
Marcuss
Filippi

Café separé - DJs:
Czida
Wiit
Bek
Ondrash
Ni-gazz
Spyre

Liberec

KLUB VLAK

17. listopadu 2, (vysokoškolské koleje Technické univerzity v Liberci, blok A)

The Branx Family
Houpací Koně
Těla

Louny

CAFFE MOAK

Na Valích 330, 440 01 Louny

Jan Stehlík a Pavel Dvořák

Mikulov

CAFÉ BÜRO

Kostelní náměstí 4, 692 01, Mikulov

Tři lotři

Olomouc

AZZ TIBET CLUB

Sokolská 48, 772 00 Olomouc

Republic of Two
November 2nd
Bandaband
Flash the readies

MORAVSKÝ GRUNT

Topolany u Olomouce, Nedbalova 38/23

WWW
O5 a Radeček
Dead Popes Company
Nylon Jail

MORITZ

Nešverova 2, 779 00 Olomouc

Thom
Darren Eve
Jindřich Píša

S-CUBE

Tř. 17. listopadu 43, 772 00, Olomouc

Dying Passion
Free Fall
No Distance Paradise
The Frustators
Pruci - Bike
Fragmentary

U DVOU STRAŠIDEL

Komenská, u hotelu Palác

Thom, Darren Eve, Lukáš Pecháček + Jam

U-KLUB

U-klub, Šmeralova 12, 77200 Olomouc

Marien
A.M.Úlet
Bujabéza
Bored on Board

Opava

CAFÉ EVŽEN

Jazzové trio Milana Vilce

Beethovenova 2, 74601 Opava

Ostrava

STARÁ ARENA

28. října 49/23, 702 00 Ostrava

20:00 - Cafe Industrial
21:00 - Zle matičko, zle, Swarzenberci zde!
22:00 - Rakušák Party

Pardubice

KLUB PONORKA

Jiráskova 29, 530 02 Pardubice

Abi Gail
My Name Is Ann!

Písek

PÍ LOCAL CLUB

Velké Náměstí 114, 397 01 Písek

Vojta Lavička & Benga Show
Závodní Ovce
Two Generations

Plzeň

ANDĚL CAFÉ

Bezručova 5, 301 00, Plzeň

L.A.
Sirkyskon
Y?
Chuť

ZACH’S PUB

Palackého nám. 2, 301 16, Plzeň

Ill Colori
Míša Leicht
Poitín
Jablkoň
Cheers
Zdeněk Lahoda

Praha

BARÁČNICKÁ RYCHTA

Tržiště 555/23, 118 00 Praha-Malá Strana

Garage
Toyen
Pohlavní nádraží
Gott Revival

CAFÉ-BAR PLATÝZ

Národní 37 nebo Uhelný trh 11, Praha 1

Marek Vojtěch
Krystýna Skalická
Petr Linhart

CARPE DIEM

Jičínská 4, Praha 3

Martin Ševčík
Mrakoplaš
Doctor Victor

ČÍTÁRNA UNIJAZZ

Jindřišská 5, 110 00, Praha 1

Karolína Kamberská
projekce dokumentu: Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde!

DIVADLO DOBEŠKA

Jasná I 1181/6, 147 00 Praha 4

All Tomorrow ´s Parties band plays The velvet Underground
Mutanti hledají východisko

DIVADLO NEKLID

Vyšehradská 49/320, Praha 2

Pohádka: Ivo Šorman / KOUZELNÉ JABLÍČKO - O nezbedné princezně, moudrém dědečkovi a hloupém Honzovi, který k rozumu přišel, ať chtěl či nechtěl.

JAZZ REPUBLIC

28. října 371/1, 110 00 Praha 1

Best of the Best: Adam Tvrdý-kytara, Stanislav Zeman-trubka, Petr Dvorský-kontrabas, Pavel Razím-bicí

KAVÁRNA LUCERNA

Vodičkova 36, 110 00 Praha

Justin Lavash
Circus Ponorka
Bellamy Moon

KAVÁRNA POTRVÁ

Srbská 347/2, 160 00 Praha 6-Dejvice

Voice & Toys
Phil Shoenfelt & Pavel Cingl

KC KAŠTAN

Bělohorská 150, Praha 6

Václav Koubek
Sylvie Krobová

KLUB MLEJN

Kovářova 1615/4, 155 00 Praha

Michal Prokop
Luboš Andršt
Jan Hrubý trio
Vosto5

KUŘE V HODINKÁCH

Seifertova 26, 13 000, Žižkov

Legendary Bucaneers
Covers for Lovers

LA FABRIKA

Komunardů 1001/30, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Nightwork
Dan Bárta
Cirk La Putyka
Vladimír Mišík
Adam Mišík
Totál Vokál
Sketa syn,
Portless (bývalí Support Lesbiens)
Iglů

LUCERNA MUSIC BAR

Vodičkova 704/36, 110 00 Praha

Olympic
Schodiště
The Colorblinds

MEET FACTORY

Ke sklárně 3213/15, 150 00 Praha 5

Zrní
Tata Bojs

NOD – EXPERIMENTÁLNÍ PROSTOR

Dlouhá 33, 110 00, Praha 1

Tanec: Taneční skupina Animata, 420 people
Hudba: Miss B, Im Cyber, Bifidus Aktif, MC Onetwo

PALÁC AKROPOLIS

Kubelíkova 1548/27, 130 00 Praha 3

The Tap Tap
Hudba Praha

ROCK CAFÉ

Národní 116/20, 110 00 Praha

Sunflower Caravan
Gang ala Basta

SOCHAŘSKÉ STUDIO BUBEC

Tělovýchovná 748, Praha Řeporyje

Kolaudace nového prostoru ve studiu spojená s výstavou a promítáním, občerstvení zajištěno ( live cooking : Tomáš Bambušek a Jan Dvořák ), Vystavují : Tomáš Bambušek, Jan Dvořák, Michal Hradil, Václav Krčál, MICL, Martin Pertl, Ladislav Plíhal, Čestmír Suška, Daniel Suška, David Toman, Jiří Trajer

Wakata

Malířská 7, Praha 7

Mr. Ultrafino

Prostějov

APOLLO 13

Barákova 12, Prostějov

Bandaband
Civilní obrana

Slaný

ŠANTÁN

Fügnerova 172, Slaný

Ester Kočičková
Ivan Hlas trio
Osian Roberts

Špindlerův Mlýn

Svitavy

Tábor

MALÝ SÁL STŘELNICE

Žižkova 249, 390 01 Tábor

Paul Batto jr., Ondra Kříž, Jirka Fišer, Karel Kobližka, Pavla Kolehová, Jirka Matyáš, Pepa Čechťa, Klára Jakšičová,
Denisa Gyurkeová, Jirka Blafka, Honza Jakšič, Josef Dušek, Jára Bárta, David Chabr a mnoho dalších…

Trutnov

SOKOLOVNA

Revoluční 164, 541 01 Trutnov

Dukla Vozovna
Volant
Stoker one man band
Blues Mystery
Marta + Punya

Uherské Hradiště

Únětice

PIVOVAR ÚNĚTICE

Rýznerova 19, 252 62 Únětice

Rezatý Rakety
Blue Zebra 3

Ústí nad Labem

Pivovarská šenkovna

Velká Hradební 235/20, Ústí nad Labem

David Mattioli a Jan Mikula

Zlín

MUSIC LAND

Antonínova 4379, Zlín

Tom Málar
David Steel
Alžběta Kolečkářová
Tommy Rogers
Ondra
Albrecht
Ed Vance
Kossi
Tom Vanduch
Ejdy Arias